Pagariäri tooted.

Meie toodang on enamus puhas käsitöö. Masinaid kasutame ainult tainaste segamisel ja kreemide vahustamisel. Kõik saiakesed pirukad vormivad meie tublid pagarid oma kätega ja panevad igasse tootesse sooja ja head energiat. Retseptid on esivanematelt saadud, seega on kogu toodang maitselt nagu kodus vanaema tehtud.
Tortide-kookide valmistamisel kasutame väga palju kohalikku ja naturaalset toorainet. Põhiliselt teeme kaalukooke, tordid on enamus tellimisel. Tordi teeme täpselt just sellise maitse ja kujundusega nagu tellija soovib. Kookide valik on väga lai ja pea iga kuu lisandub uusi tooteid. Jõulude ajal on kõige suurem nõudlus käsitsi valmistatud ja kaunistatud piparkookidele.

altToidud on meil kõik kodused ja lihtsad, et saaks ikka kõhu täis ja oleks ka taskukohane paljudele. Samas valmistame ka pidulikke peolaudasid, suupisteid rootsilauale ning katame laua ka väljaspool oma kohvikut.

Oleme toitlustanud laagreid ja teenindame ka peielaudasid. Menüüd pakume ise välja, kuid arvestame ka tellija soovidega.


Alles hiljuti hakkasime küpsetama leiba ja saia. Kõige kuulsamad nendest on lihaleib, sepik ja batoon. Kõik on tehtud kõik käsitsi, iga pätsikest on silitatud ja hellitatud enne ahju minekut.

Toodete valik on päris lai, igaüks peaks leidma omale sobiva leiva- või saiatoote. Tellija soovil oleme teinud ka hästi suuri leibasid soolaleivale viimiseks või lihtsalt kingituseks.

Kuna me oleme väike pereettevõte,siis on meil lihtne olla paindlik ja arvestada tellijate soovidega. Täna väljamõeldud uus toodang on homme juba poeletil olemas.